info@siniallika.ee
+372 58 88 44 22
lahtiolekuajad:
E,T,K,N,R,L,P. oleme suletud
soovi korral ruumide rent

 
Saula Küla
Kose Vald
Harjumaa 75117
 

Meie Lugu

Kui ajaloos tagasi vaatame, siis saame teada, et meie Siniallika Trahteri kohal asus kunagi Saula Kõrts.

Just nagu vanasti Kõrtsi ülesanne oli, pakume ka meie üht toredat kokkusaamise kohta, pidude pidamise paika ja lihtsalt võimalust tulla meie hubasesse maja, kus saab tuju heaks ja kõhu täis. Kuna maailm liigub suurel kiirusel, siis liigume ka meie tema tempo ja uudusega kaasa. Oleme enda majas sidunud kaks maailma. Sügava ja väeka Eestimaa ning temperamentse ja lõbusa Itaalia. Pakume teile Eesti kööki Itaalia kastmes!

Meist üle vee asuvad Siniallikad- oma unikaalse sinise, musta ja valge allikaga annavad nad meile tahet ja väge ka hiiepaiku ja allikaid hoida ning neid endas ja oma tegemistes edasi kanda. Muide! Kas teie teadsite, et Siniallikad asetsevad just meie kodumaa lipuvärvide järjekorras?

Siniallika Trahterit luues oli meie eelistuseks-  nii  paiga loomise, ehitustegevuse, kui ka lõpuks personali leidmisel- ikka kohalik kogukond ja toode.  Nii olemegi saanud oma maja valmis ning sisustanud selle Eesti tegijate abil. Ka kogu Trahteri pererahvas on kohalik.

Lisaks on meie majas on au sees taaskasutus- seda võib näha restaureeritud vanade talulaudade, sisustuselementide ja muu mööbli pealt, mis siin olemise mugavaks teeb.

Meie paiga loomise protsess on olnud ääretult põnev  ning nüüd oleme valmis saanud. Oleme valmis pakkuma Teile, head sõbrad, Eestimaa väge, mis sai vürtsitatud tükikese Itaaliaga. Ja seda kõike saate Te nautida ühes maagiliseimas paigas Eestimaal- Siniallikatest üle vee.